Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Kayganlık Önleyici Şeffaf Solüsyon
Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Kayganlık Önleyici Şeffaf Solüsyon

Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Kayganlık Önleyici Şeffaf Solüsyon

Marka : DryFix
Fiyat : ₺230,00(KDV Dahil)
:

SARFİYAT  100-150 gr/m2

 

DRYFiX ANTI SLIP SOLUTION  Parlak ve kaygan yüzeylerde, kaymazlık sağlayan, yüzeyin sürtünme katsayısını artıran, şeffaf solüsyon olarak üretilmiştir. Uygulandığı yüzeyin görüntüsünü değiştirmeden, zeminin içine nüfuz ederek kaymazlık sağlar. Seramik, fayans, mermer gibi zemin kaplama ürünlerinin üzerine uygulanarak, ıslak ve kuru olmak üzere her iki durumda da kayganlık önleyici performans göstermektedir.

Uygulama yapılacak seramik, mermer, fayans vb kaplı zemin toz ve kirden temizlenmeli, bol su ile yıkanıp, durulanmalıdır. Temizlik sonrası kuru bir zemin elde ettikten sonra, Dryfix Anti Slip Solution temiz bir kaba boşaltılarak, rulo & fırça yardımıyla tüm yüzeye eksiksiz uygulanmalıdır. Ürün kesinlikle su ile inceltilmemelidir. Uygulama sonrası 45-60 dk bekledikten sonra, yüzey bol su ile yıkanarak Dryfix Anti Slip Solution yüzeyden
durulanmalıdır. Ürünü, uygulama sırasında cildinize temas ettirmeyiniz. Koruyucu eldiven ve gözlük kullanınız. Buharını solumayınız.

Uygulaması pratik bir üründür. Mevcut zeminin dekoratif görüntüsünü yok etmez. Zeminde bir kaplama, film tabakası oluşturmaz. Uzun süre dayanır, yağmur, kar ve UV ışınlarından deforme olmaz.

Uygulama yapılacak seramik, mermer, fayans vb kaplı zemin toz ve kirden temizlenmeli, bol su ile yıkanıp, durulanmalıdır. Temizlik sonrası kuru bir zemin elde ettikten sonra, Dryfix Anti Slip Solution temiz bir kaba
boşaltılarak, rulo & fırça yardımıyla tüm yüzeye eksiksiz uygulanmalıdır. Ürün kesinlikle su ile inceltilmemelidir. Uygulama sonrası 45-60 dk bekledikten sonra, yüzey bol su ile yıkanarak Dryfix Anti Slip Solution yüzeyden
durulanmalıdır. Ürünü, uygulama sırasında cildinize temas ettirmeyiniz. Koruyucu eldiven ve gözlük kullanınız. Buharını solumayınız.

Kaygan Zeminlere Son!

Evlerde; banyomutfakbalkon ve teraslar, sosyal alanlarda, havuz, restoran mutfakları,

Otelleravmler gibi zemini fayans ve seramik kaplı parlak, Kaygan Zeminler suya, temizlik ürünlerine, yağa vb. sıvılara maruz kalıyor. Bu tür zeminlerde kayma ve kaza riski oldukça yüksek. Bu gibi kazaları önlemek için zeminlere  Kayganlık Önleyici, Kaymaz Solüsyonu kullanılmaktadır.

DRYFİX Anti-Slip Solution; şeffaf ve Kaydırmaz Solüsyon; parlak ve kaygan yüzeylerde yüzeyin sürtünme katsayısını arttıran  şeffaf kaydırmaz solüsyon olarak üretilmiştir.

Kaymaz Zemin Solüsyonu;  uygulandığı yüzeyin görüntüsünü değiştirmeden zemin içine nüfuz ederek “kaymazlık” sağlar.

Kaydırmaz solüsyon zeminde bir kaplama veya film tabakası oluşturmaz. Açık alanlarda yağmur, kar ve UV ışınlarından etkilenmez, uzun süre dayanıklıdır.

Anti Slip Solution; seramik, mermer, granit, fayans zeminlerde kayma sorununa kesin çözüm sunar, etkisini 45-60 dk içinde gösterir.

İş Güvenliği açısından da önemli olan zemin güvenliği; yaşam ve çalışma ortamlarındaki zeminlerin kayma ve düşme gibi tehlikelere neden olmayacak şekilde önlem alınmalıdır. SGK verilerine göre düz zeminlerde meydana gelen kazalar, tüm iş kazalarının % 8’lik bölümünü oluşturmaktadır.

“Kaygan Zeminler” sıklıkla ıslak alanlarda oluşmaktadır. Ayrıca temizlik, normal olmayan su akıntıları ve kış mevsimindeki yağışlar nedeniyle kaygan zeminler oluşmaktadır.

Kaygan zeminlerin oluşmasındaki en büyük etken dekoratif olması amacıyla kullanılan kaygan malzeme zemin kaplamalarıdır. Birçok işyeri, bina girişi ve koridorlar parlak seramik, mermer veya granit ile kaplıdır ve bu zeminlerin sürtünme katsayısı çok düşüktür. Bu tür kazaları ortadan kaldırmak için  kaydırmazlık solüsyonu kullanılmalıdır.

İş güvenliğinin yanı sıra evlerimizde de  kayma riski oldukça yüksektir. Banyo, mutfak ve balkonlar da suya ve su dökülmelerinden dolayı fayans ve seramikler kaygan bir zemin oluşturur ve kaza oranı oldukça yüksektir. Banyo evin en çok ıslak kalan yeridir ve yetişkin, çocuk fark etmeksizin herkes için risk oluşturmaktadır.

Banyonun yanı sıra mutfak zeminleri de kayma riski taşımaktadır. Olası su dökülmelerinden kaynaklı kazaları önlemek için zemin kaydırmaz solüsyon mutfaklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Evde oluşacak “kaygan zemin” kazalarına önlem alabilirsiniz.

Kaydırmaz Zemin Solüsyonu zeminin “sürtünme katsayısı”nı arttırdığı gibi yüzeyin orjinal görüntüsünü de bozmaz.

Kaydırmaz solüsyon fiyat bakımından oldukça uygun ve ekonomiktir. Alternatif “kaymazlık” sağlayan malzemelere göre fiyat/fayda olarak değerlendirip birde buna uygulama zamanını eklediğinizde şüphesiz tercihiniz  Anti Slip Solution  olacaktır. İstediğiniz zemine kolayca uygulayabilirsiniz.

Tüm bu alanlarda “kaymaz zemin” sağlayıp aynı zamanda “renkli zemin” isterseniz  Anti Slip Paint (Kaymaz Zemin Boyası) ürünümüze göz atabilirsiniz

Etiketler
Banyo, Banyo -, Banyo - Fayans, Banyo - Fayans -, Banyo - Fayans - Zemin, Banyo - Fayans - Zemin İçin, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Kayganlık, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Kayganlık Önleyici, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Kayganlık Önleyici Şeffaf, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Kayganlık Önleyici Şeffaf Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Kayganlık Önleyici Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Kayganlık Şeffaf, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Kayganlık Şeffaf Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Kayganlık Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Önleyici, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Önleyici Şeffaf, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Önleyici Şeffaf Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Önleyici Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Şeffaf, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Şeffaf Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin DryFix Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin Kayganlık, Banyo - Fayans - Zemin İçin Kayganlık Önleyici, Banyo - Fayans - Zemin İçin Kayganlık Önleyici Şeffaf, Banyo - Fayans - Zemin İçin Kayganlık Önleyici Şeffaf Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin Kayganlık Önleyici Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin Kayganlık Şeffaf, Banyo - Fayans - Zemin İçin Kayganlık Şeffaf Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin Kayganlık Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin Önleyici, Banyo - Fayans - Zemin İçin Önleyici Şeffaf, Banyo - Fayans - Zemin İçin Önleyici Şeffaf Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin Önleyici Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin Şeffaf, Banyo - Fayans - Zemin İçin Şeffaf Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin İçin Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin DryFix, Banyo - Fayans - Zemin DryFix Kayganlık, Banyo - Fayans - Zemin DryFix Kayganlık Önleyici, Banyo - Fayans - Zemin DryFix Kayganlık Önleyici Şeffaf, Banyo - Fayans - Zemin DryFix Kayganlık Önleyici Şeffaf Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin DryFix Kayganlık Önleyici Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin DryFix Kayganlık Şeffaf, Banyo - Fayans - Zemin DryFix Kayganlık Şeffaf Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin DryFix Kayganlık Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin DryFix Önleyici, Banyo - Fayans - Zemin DryFix Önleyici Şeffaf, Banyo - Fayans - Zemin DryFix Önleyici Şeffaf Solüsyon, Banyo - Fayans - Zemin DryFix Önleyici Solüsyon,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR