Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Boyası 15 Lt
Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Boyası 15 Lt
Fawori Plastik Mat İç Cephe Boyası 15 L
Fawori Plastik Mat İç Cephe Boyası 15 L
Fawori Plastik Mat İç Cephe Boyası 15 L

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Boyası 15 Lt

Marka : Fawori
Fiyat : ₺1.080,00(KDV Dahil)
:

 

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Boyası 15 Litre - Ekru

TANIM:

 

Silikonlu akrilik kopolimer esaslı, mat görünümlü, dekoratif birinci sınıf iç cephe son kat emülsiyon boyasıdır.

 

ÖZELLİKLER:

 

Fawori İç Cephe Silikonlu Mat, ekonomi ve kaliteyi bir arada veren, mat ve pürüzsüz görünüşlü, su kaldırır yapıda, yüksek örtücülüğe sahip bir boyadır. Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir. Yapı malzeme standartlarına uygun uygulama yapıldığında çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur, çevre dostudur.

 

UYGULAMA YÜZEYİ:

 

Fawori İç Cephe Silikonlu Mat, beton, brüt beton, sıva, mdf, betopan, tuğla, eski boyalı, cam tekstili, boyanabilir duvar kağıtları üzerine uygun astarları ile kullanılır. Saten alçı, macun çekilmiş, alt yapısı tamamlanmış yüzeylerde yüksek dekoratif performansını gösterir. İlk defa uygulanacak mineral esaslı, emiciliği çok az, tozuma yapmayan, ham sıvalı iç yüzeylerde Fawori iç Cephe Dönüşüm Astarı kullanılmalıdır. Bu tip yüzeylerde şeffaf karakterli astarlar kullanıldığında yüzey tarafından emilemeyeceğinden, astar yüzeyde camsı bir tabaka oluşturur. Bu nedenle son kat boya yüzeye tutunamayarak yeterli kalınlığa ulaşamayacağından örtücülük problemi yaşanabilir.
-Saten alçı gibi tozuma karakterli ve emiciliği yüksek yüzeylerde Fawori fieffaf Astarı tek kat olarak tarama ve perdahlama yapmadan kullanılmalıdır. Bu tip yüzeylerde pigmentli astar kullanılırsa boyada aderans problemi yaşanabilir.
-Solvent esaslı bir yüzey üzerine su bazlı boya kullanılacaksa yüzey zımparalandıktan sonra Fawori İç Cephe Dönüşüm Astarı kullanılmalıdır. Kireç ve gevşek tabakalar üzerine direkt boya uygulaması yapılmamalıdır.

 

İNCELTME:

 

Temiz su ile %15-20 inceltilerek iki kat uygulama tavsiye edilir.

 

KURUMA SÜRESİ (20oC, % 65 HR’de):

 

İlk kuruma: 1/2 saat
İkinci kat uygulama: 2 saat
Son kuruma: 24 saat

 

SARFİYAT:

 

Yüzey düzgünlüğüne ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 L ile 13-17 m2 yer boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

 

DEPOLAMA:

 

 

Ağzı açılmamış ambalajında, serin yerde, direkt gün ışığından ve dondan korunarak 2 yıl saklanabilir.

 

 

 

Etiketler
Fawori, Fawori Silikonlu, Fawori Silikonlu Mat, Fawori Silikonlu Mat İç, Fawori Silikonlu Mat İç Cephe, Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Boyası, Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Boyası 15, Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Boyası 15 Lt, Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Boyası Lt, Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15, Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt, Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Lt, Fawori Silikonlu Mat İç Boyası, Fawori Silikonlu Mat İç Boyası 15, Fawori Silikonlu Mat İç Boyası 15 Lt, Fawori Silikonlu Mat İç Boyası Lt, Fawori Silikonlu Mat İç 15, Fawori Silikonlu Mat İç 15 Lt, Fawori Silikonlu Mat İç Lt, Fawori Silikonlu Mat Cephe, Fawori Silikonlu Mat Cephe Boyası, Fawori Silikonlu Mat Cephe Boyası 15, Fawori Silikonlu Mat Cephe Boyası 15 Lt, Fawori Silikonlu Mat Cephe Boyası Lt, Fawori Silikonlu Mat Cephe 15, Fawori Silikonlu Mat Cephe 15 Lt, Fawori Silikonlu Mat Cephe Lt, Fawori Silikonlu Mat Boyası, Fawori Silikonlu Mat Boyası 15, Fawori Silikonlu Mat Boyası 15 Lt, Fawori Silikonlu Mat Boyası Lt, Fawori Silikonlu Mat 15, Fawori Silikonlu Mat 15 Lt, Fawori Silikonlu Mat Lt, Fawori Silikonlu İç, Fawori Silikonlu İç Cephe, Fawori Silikonlu İç Cephe Boyası, Fawori Silikonlu İç Cephe Boyası 15, Fawori Silikonlu İç Cephe Boyası 15 Lt, Fawori Silikonlu İç Cephe Boyası Lt, Fawori Silikonlu İç Cephe 15, Fawori Silikonlu İç Cephe 15 Lt, Fawori Silikonlu İç Cephe Lt, Fawori Silikonlu İç Boyası, Fawori Silikonlu İç Boyası 15, Fawori Silikonlu İç Boyası 15 Lt, Fawori Silikonlu İç Boyası Lt, Fawori Silikonlu İç 15, Fawori Silikonlu İç 15 Lt, Fawori Silikonlu İç Lt,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR