Filli Boya Momento Silan Cleanix Antibakteriyel Silikonlu Iç Cephe Boyası 15 lt + Tavan Boyası 17,5 kg + Set
Filli Boya Momento Silan Cleanix Antibakteriyel Silikonlu Iç Cephe Boyası 15 lt + Tavan Boyası 17,5 kg + Set
Momento Silan Tam Silinebilir Silikonlu İpeksi Mat İç Cephe Boyası 15 L
Momento Silan Tam Silinebilir Silikonlu İpeksi Mat İç Cephe Boyası 15 L
Momento Silan Tam Silinebilir Silikonlu İpeksi Mat İç Cephe Boyası 15 L

Filli Boya Momento Silan Cleanix Antibakteriyel Silikonlu Iç Cephe Boyası 15 lt + Tavan Boyası 17,5 kg + Set

Marka : Filli Boya
Fiyat : ₺3.500,00(KDV Dahil)
:

 

 

- 1 Adet 15 Litre Momento Silan Cleanix Antibakteriyel Tam Silinebilir Silikonlu İç Cephe Boyası

- 1 Adet 17,5 Kg Filli Boya Beyaz Tavan Boyası

- 1 Adet 20 Cm Saten Rulo

- 1 Adet Filli Boya 4 No Kestirme Fırçası

 

                   Momento Silan-Cleanix®

 

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisiyle geliştirilen ‘’Tam Silinebilir’’ ve ‘’Yıkanabilir’’ olma özelliklerini bir arada sunan, tüm özellikleri geliştirilmiş ve mikroorganizma oluşumunu durduran kimyasallar ile modifiye edilmiş, antibakteriyel ve alerji potansiyeli düşük olan, ipeksi mat® dokudaki renkleriyle silikonlu, su bazlı, VOC uyumlu dekoratif son kat iç cephe boyasıdır

 

ÖZELLİKLERİ

Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen Momento Silan-Cleanix® ‘’Tam Silinebilir’’ ve ‘’Yıkanabilir’’ özelliği ile defalarca silindikten sonra bile ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini en iyi şekilde korur. Geliştirilmiş ipeksi mat® dokusuyla ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda olağanüstü ferahlık hissi uyandırır. Özel formülü ve teknolojisi sayesinde endüstriyel alanlardaki bakteri oluşumunu engellemek üzere geliştirilen, minimum alerji yapma potansiyeli olma özelliği de olan ipeksi mat® iç cephe boyasıdır. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur. 

 

UYGULANACAK YÜZEYLER 

İpeksi Mat® parlaklığına sahip Momento Silan-Cleanix® , mutfak, yemekhane, ağıl, banyo, depo, sağlık kuruluşları, çocuk odaları, kreşler gibi küf oluşum tehlikesi olan veya bakterilerin duvar yüzeylerinde üremesini engellemek üzere halihazırda bulunan iç cephe eski-yeni boyalı/ sıvalı tavan-duvar, alçı, macun, alçıpan, betopan, OSB, cam tekstili yüzeyler ve boyanabilir duvar kağıdı üzerine uygun astarlama işlemi tamamlandıktan sonra uygulanır. 

 

SARFİYAT

Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile tek katta 13-22 m 2 alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır

 

İNCELTME

Fırça ve rulo uygulamasında temiz su ile hacimce maksimum %10 inceltilerek uygulanacak yüzeyin durumuna ve kullanılan renge göre astar üzerine en az iki kat halinde uygulanması tavsiye edilir.

 

 

 


Betakril Tavan
 
 
Mat ve pürüzsüz görünüşlü, beyaz, yüksek örtücülüğe sahip bir tavan astar boyasıdır. Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulama esnasında yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar, yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir.
Betakril Tavan uygulanacak yüzeyler düzgün, sağlam, kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Eski boyalı ve yeni sıvalı yüzeylere Alpina Dönüşüm Astarı kullanılmalıdır. Uygulama ve ürün kuruma süresi boyunca ortam ve yüzey sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Fırça, rulo veya püskürtme ile uygulanabilir.
Betakril Tavan, eski boyalı ve yeni boyanacak düzgün mineral esaslı iç yüzey tavanlarında kullanılır. 
Saten alçı, macun ve alçıpanlı yüzeylerde Plastik Tavan kullanılması tavsiye edilir.
Fırça ve rulo uygulamalarında temiz su ile ilk katta %40, ikinci katta %25 oranında inceltilerek iki kat halinde uygulanması tavsiye edilir.
Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre tek katta 140-190 gr/m² arasında değişir. 1 kg. ile tek katta 5,5-7 m2 alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR