Filli Boya Tenis Kort Boyası 15 Lt
Filli Boya Tenis Kort Boyası 15 Lt
Filli Boya Tenis Kort Boyası 15 Lt Yeşil - Kırmızı

Filli Boya Tenis Kort Boyası 15 Lt Yeşil - Kırmızı

Marka : Filli Boya
Fiyat : ₺2.500,00(KDV Dahil)
:
ÖZELLİKLERİ 
 
Mineral zeminler üzerinde yüksek yapışma kabiliyeti ve mükemmel örtme gücü ile en zor zeminlerde tatmin edici sonuçlar oluşturur. Atmosferin aşındırıcı etkilerine karşı dirençlidir. Renk solması ve sararmaya karşı dirençlidir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir ve çatlama, dökülme yapmaz. Yağlara, zayıf asit ve bazlara dayanıklıdır. 
 
UYGULANACAK YÜZEYLER 
 
Tenis kortları, mineral esaslı yüzeyler, beton yüzeyler üzerinde yaya trafiğine açık stok depoları, giriş, koridor ve hollerde güvenle uygulayabileceğiniz bir boyadır. 
 
UYGULAMA
 
 Yüzeyler temiz, kuru, yağsız ve kendini taşıyabilecek durumda olmalıdır. İlk kat boya bire bir sulandırılarak astar olarak yüzeye tatbik edilir. İkinci ve üçüncü kat boyalar %10 inceltilerek yüzeye uygulanır. Katlar arasında en az 6 saat beklenmelidir. Fırça veya rulo ile uygulanabilir. Uygulamada yüzey ve hava sıcaklığının en az +5°C ile + 30°C arasında olmasına dikkat ediniz. Kuvvetli esintili, direkt güneş ışığı alan yüzeylerde uygulama yapmayınız. Asfalt gibi bitümlü yüzeyler üzerine çimento esaslı şap benzeri uygulama yapıldıktan sonra boya uygulaması önerilir. +30°C üzerinde hava sıcaklıklarında uygulama yapılacaksa gölge olan cephelerde uygulama yapılmalı ve saat 11-16 arasında uygulama önerilmemektedir. Ürünlerimizin, 30.06.2007 tarih 26568 no’lu İnşaat Genel Teknik Şartnamesi ’ne uygun yapılan alt yapı yüzeylerinde uygulanması gerekmektedir. Detaylı uygulama, sağlık-güvenlik-taşıma riskleri ve önlemleri ile ilgili bilgileri içeren ürün MSDS ve TDS formlarına www.filliboya. com adresinden ulaşabilirsiniz.
 
İNCELTME
 
 İlk kat (astar) temiz su ile %100, birinci kat ve ikinci kat %10 oranında temiz su ile inceltilir. 
 
SARFİYAT Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile tek katta, 6-7 m² arasında alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR